Vi har igjen gleden av å invitere frisører fra hele Norge til denne flotte messen arrangert av Jæren Frisør- & Velværelaug med Tommy Stoltenberg som konferansier
Clarion Hotel Air på Sola står klar for en helg stappfull av inspirasjon, sosialt samvær og faglig påfyll.
De beste leverandørene står i kø for å vise dere alt som er nytt og spennende, både fra scenen og på stand.
Stemningen kommer garantert til å stå i taket.
MESSEPRISER
Bestill en messeopplevelse for deg og dine kollegaer.
Velkommen, vi gleder oss!
MAT
IKKE GÅ SULTEN PÅ MESSEN!
Forhåndsbestill mat til hele helgen her.
Det er meet and greet tapas fredag og lunsjservering lørdag og søndag.
Det vil også være mulig å kjøpe enkle måltider utenom lunsjservering.
Meet & greet tapas fredagKr. 575,- inkl. billettavgift
Lunch Kr. Kr. 435,- inkl. billettavgift pr. dag (lørdag og søndag)
Bransjetreff
Bransjetreff Kr. 2195,- inkl. billettavgift-(18-års aldersgrense)
3-retters meny inkl. velkomst og 2 serveringer øl/vin/mineralvann.
PARKERING
Kameraparkering utendørs eller i kjeller innendørs. Easypark appen kan benyttes. (Aktiver kameraparkering)
phone_iphone android
Superlekre Clarion Hotel Air lokker med formidabel utsikt gjennom store vinduer. Vi gleder oss også til å treffes i baren på fredagskvelden og til fest og middag i den flotte bankettsalen på lørdagen.
Ved å benytte bookingkoden Har26fast vil få et enkeltrom inkl. frokost til 1245,- og dobbeltrom til 1445,- (Gjelder frem til 18.10.26 eller så lenge det er kapasitet)
Dette bookes via hotellets hjemmesider